| Tonii14 a întrebat:

Sall TPU,vreau si eu niste jocuri MMORPG, RPG shooter sau "sport"...De preferat lasati link cu jocu in locu sa imi dati site gen mmohut

MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| VladPătrașcu a răspuns:

Battlefield 2 este belea cauta pe google dar cand intrii pe multiplayer dai alt tab deschizi task manager dai click dreapta pe BF2.exe dai set affinity si selectezi CPU 0 pentru a nu primi eventuale crash-uri cand jocul devine mai palpitant si sa nu arunci PC pe geam laughing