| CRISTY_6837 a întrebat:

Vreau si eu raspunsurile la intrebarile de pe acest site :http://www.ro-roleplay.com/inregistrare/. VA ROG dati-mi si mie raspunsurile dau cate funde vreti.

3 răspunsuri:
| CRISTY_6837 explică:

Euandreieu acolo sunt 10 intrebari tu ai aici 9 si am incercat cu inca 2 raspunsuri care stiam eu ca sunt bune dar nu merge.VA ROG ajutati-ma DAU FUNDA

| daryus2221 a răspuns:

4 2 2 1 4 3 4 1 3 1 4 2 4 3 3 1 1 4 3 3

| euandreieu a răspuns:

La prima intrebare e primul raspuns, l-a al doilea e rasp al 3-lea, la a 3 a este ultimul raspuns, la a 4 a e a doua, apoi la urmatoarea tot a 2 a, apoi la a 6 este a doua varianta, la urmatoarea e ultima, apoi tot ultima este, si la ultima intrebare este varianta a 2 a. Funda!