| csn20 a întrebat:

Vreau si eu raspunsurile la: " http://www.ro-roleplay.com/inregistrare/ ". Va rog dau funda!

3 răspunsuri:
| Funions a răspuns:

Am dattongue

| csn20 explică (pentru Funions):

Si spune-mi si mie te rog

| kevin10117 a răspuns:

Forma lunga a urmatoarelor acronime - IC, OOC, PK, FK, PG, MG
In Character, Out of Character, Player Kill, Faction Kill, PowerGaming, MetaGaming
Este permis sa anunti ca vinzi arme sau alte obiecte ilegale pe cai publice(In ziar, radio etc. /ad /cad)?
Nu
Daca esti mecanic si cineva te cheama sa ii repari masina, cum procedezi?
Te duci la domnul care te-a sunat, faci roleplayul necesar situatiei si dupa dai comanda (/repair).
Daca cineva te ameninta OOC care ar fi ce-a mai corecta actiune?
Sa nu il bag in seama, iar in functie de amenintari sa il reclam.
Care este metoda corecta pentru a obtine ajutorul unui admin in joc?
Folosind /report sau /re.
Levelul minim pe care un jucator trebuie sa-l aibe, ca sa poti sa-l jefuiesti este
Care din variantele de mai jos este un exemplu bun pentru o reclama intr-o maniera RP?
Vand masina Clover an fabricatie 1998, pretul negociabil.
Daca esti inconjurat de 10 oameni dintr-un gang cu arme periculoase ce faci?
Fac roleplayul necesar si cooperez cu acestia.
Ai voie sa sari pentru a merge mai repede?
Nu, e non-roleplay
Ce trebuie sa faci in cazul in care cineva iti buseste masina?
Sa faci roleplay in functie de cat de grava e situatia.