| Sebasti_Sebastian_1999 a întrebat:

vreau si eu un metin ff tare dau funda pentru cel mai bun raspuns. multumesc

Răspuns Câştigător
| BiGaBi a răspuns:

Http://www.youtube.com/channel/UCDIxeIz80N-IkW--dvoiufg?feature=plcp
Pe acest canal o sa gasesti cele mai noi si cele mai tari servere de metin 2 cu prezentare.
Funda?

3 răspunsuri:
| GreenEagl3 a răspuns:

Salut! Eu tin minte ca ma jucam EarthMetin2 cu baietii aproape in fiecare zi happy Sper ca te-am ajutat!

| Cosmyn2013 a răspuns:

Depinde frate ce tip pvp pvm... eu am inceput cu united a fost foarte fain cand am inceput sa joc metin