| gheorghitax5 a întrebat:

Sall TPU, Vreau si eu un metin2 calumea rate mari roaman daca se poate, npc skill g si p daca sa cresti bine sa faci bani bine.Sa aiba arme si mape implementate etc. Dati-mi si un sit multumesc de unde pot intra pe sit de mt2.

1 răspuns:
| Modoranu a răspuns:

Daca ai vrea asa ceva. ar fi ceva, ceea ce joc si eu: cronikal
site-ul lui este www.empirelegacy.net, iti faci cont downloadezi clientul. nu este hamachi, si ai ce vrei 90 % sunt romani servarul este in italinana :(, da am mai zis 90% sunt romani vb ion romana pe servar, are mape multe, lvl maxim este momentan 196 cred popatye mai mult ca au crescuut baietii, are armuri pana la epica, in loc de bles ai metal magic care daca iti esueaza nu iti scade +, iteme de up la magazin. tare servarul ce sa zic insearca eu am war de 172 si shaman de 168 + alete de 121-