| gheorghitax5 a întrebat:

Sall. Vreau si eu un metin2 smechier cu rate mari sa cresti bine sa faci bani bine.Sa nu fie pvp sa cresi u adica pvm...Sa fie roaman daca se poate sa aiba npk skill g si p.Si ar fi smechier sa fie si mapae sau inteme 2011. Dati-mi si un sit. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Biancamaria9 a răspuns:

Buna! Pai poti incerca : metin2timchaos linkul : www.metin2timchaos.com, candylongju linkul : www.metin2candylongju.com, sau metin2 arena : www.metin2arena.com, e ff bun arena, iti da toate armurile +9 pan la 48, armele+9 pan la 40, lik roz, lik albastru deschis, iti trebuie pentru cal normal 5kk, si cand vrei sa faci lv la cal 5kk de fiecare, adica nu mai trebuie sa omori... Iar pe candylongju mi se pare ca calu e 1kk eu sper ca ti am fost de folos! F U N D Y T Z A? :D

1 răspuns:
| ala112 a răspuns:

Sallut.

Poti alege serverul HAMMER fara hamachi.Ce iti ofera?
-iteme legendare
-este server pvp
-iti da lvl max
-cal/leu/tigru...
-ai toti negustorii cu tot ce ai nevoie

Ori poti incerca serverul CandyLongju2
Este foarte distracriv si bun.
Funda?winking