| VladMarian99 a întrebat:

vreau si eu un mt2 rate EASY,lv maxim 250, armele sa evolueze si fara lag va rog dau fundita big grin

4 răspunsuri:
| geogeogeo123 a răspuns:

Mt2 fun, tim, hammer, earth, valkyrie, chaos, united, ezy, arena, asura, dark, supreme, explossive, energy, europe, gx, alesta, lunaris
Sper ca te-am ajutat! Fundita plz

| Vanea_Florin_1971 a răspuns:

Metin2 Lunaris Funda :X?

| BumtziBums12 a răspuns:

Metin2 TDL incearca, cel mai tare server, Funda? PLs!

| Razzvan2 a răspuns:

Moon metin2 http://217.23.9.118/cms/home.php
Lvl e pana la 250, noi monstri, arme, mounts, harti, misiuni.
Lag-ul(depinde). L-am jucat mai demult si e super. "armele sa evolueze", nu sunt sigur ce vrei sa spui, dar daca te referi la +1, +2, +3... da sunt.
Dar daca te referi sa evolueze ca si model la +1 +2 +3 nu cred ca exita asa ceva.(dar eu lucrez la asta am deja niste schite facute de la arme).