| VladMarian99 a întrebat:

Am nevoie si eu de un metin2 Pvm-pvp rate EASY. Lv max 250, armele sa evolueze etc Funda pentru cel mai tare metin happy

3 răspunsuri:
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Metin2HotStyle ma joc eu evoluez usor itemele etc. ai la shop armura de safir, kimonou, otel plus 9 si iti faci din battle restul itemelor sirius, rinata, mistica etc. la fierar legendar. Poti sa te uiti si pe net la o prezentare!
Succes!

| VladMarian99 explică (pentru uNNN1k0lL):

Hotstyle e naspa l-am jucat am avut lv 130... daca poti sa imi spui altul ar fi super

| uNNN1k0lL a răspuns (pentru VladMarian99):

Metin2Steel e foarte usorwinking