| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Sall vreau sa stiu daca mi-ar merge gta 4 pe low pe pc-ul urmator: - WINDOWS VERSION:
XP
version 2002

service pack 3

-SYSTEM:

LASTxp v21

AMD athlon (tm) 64*2 dual core procesor 4200+2.20 GHz, 900 mb of ram

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca s-ar da funda pentru cel mai retard raspuns, sigur ai fi castigatwinking

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU,nu o sa mearga! Ai placa video slaba!

| Jipa95 a răspuns (pentru lpavel):

A mentionat el cumva placa video?
@UNEXPERTINCEPATOR, nu o sa-ti mearga, GTA 4 pe low necesita peste 1.5gb ram, si o placa video decenta.

| lpavel a răspuns (pentru Jipa95):

Esti campion dar nu stiu la ce... laughing)))

| Jipa95 a răspuns (pentru lpavel):

Daca s-ar da funda pentru cel mai retard raspuns, sigur ai fi castigatwinking

| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Dar ce jocuri mi-ar merge pe acest pc?

| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Ar merge nfs, gta sa, gta vc