| Szzeby a întrebat:

Salll TPU! Cand incerc sa intru pe un server de Minecraft imi scrie jos "/register parola parolaDinNou".Ce trebuie sa fac ca nu ma lasa sa ma joc.
Funda!

Răspuns Câştigător
| PrunaPătrată a răspuns:

Trebuie sa te inregistrezi scriind in chat /register ParolaPeCareVreiSaOPui ParolaDinNou numai ca in loc de "parola" trebuie sa scrii parola pe care vrei sa o ai, dupa ce faci asta, de fiecare data cand intri pe acel server vrei scrie /login Parola si in loc de parola vei scrie parola pe care ai pus-o.

1 răspuns:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Scrii /register o parola aceiasi parola

iar cand intri din nou pe acel server
/login parola ta