| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la minecraft multiplayer.Cand intru pe un server imi scrie acolo la chat /register parola confirma-parola
Mi-am scris parola de pe contul de minecraft da imi spune 'ussername neinregistrat' sau 'parola nu raspunde'.
Ce trebuie sa scriu?

Răspuns Câştigător
| TzZaCKe a răspuns:

Poate nu ai cont pe serveru ala si trebuie sa scrii /register parola parola nu /login parola parola

| anonim_4396 explică (pentru TzZaCKe):

Trebuie sa scriu cuvantul 'parola' sau trebuie sa scriu parola mea de pe cont?

| TzZaCKe a răspuns (pentru anonim_4396):

Parola ta