| andreiiso a întrebat:

Sallut am si eu o intrebare sunt nelamurit ce joca sa ma mai joc mmorpg cu mutli jucatori in afara de metin 4story si wow! Dau funda la un joc smecher si populat!

Răspuns Câştigător
| Lov3Boy a răspuns:

#5 Blade & Soul
#4 Destiny
#3 The Elder Scrolls Online
#2 Defiance
#1 Phantasy Star Online 2 Topul 5 dar eu iti recomand scarlet blade l-am jucat si e super am facut lvl 20 numa in 3 zile. Funda.A si unele pot fi numai beta adica se da update in timp real cand joci!

| andreiiso explică (pentru Lov3Boy):

Vreau sa fie mmorpg poulat adica sa joace multe persoane ca metnu dar sa nu fie metin wow 4story ok?

| Lov3Boy a răspuns (pentru andreiiso):

Fi sigur ca sunt multi jucatori la jocurile pe care tileam dat. Multi de tot aproximativ 70% sunt japonezi, chinezi, koreeni, si 30% Englezi Romani Rusi Italieni Etc!

3 răspunsuri:
| Garielu a răspuns:

Leuge of Legends.Minecraft.Nfs dor speed World E onile. Funda?