| Y0nw7 a întrebat:

Sallut am si eu o problema la un joc cand vreau sa intru in el imi arata o eroare The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll Am auzit de la uni ca trebuie sa sterg dwmapi.dll din C:Windous/System32 ca sa-mi mearga dar aici am o problema pentru ca nu gasesc acest fisier pentru al putea sterge Va rog sa ma ajutati si pe mine daca puteti

1 răspuns:
| Webbed a răspuns:

Incearca sa copii fisierul asta msvcrt.dll unde ai instalat jocul. ( daca nu il ai, il poti descarca de pe Google )