| Mihay98 a întrebat:

Sallut TPU! Cine stie cand apare Minecraft 1.5.0?

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Am cautat pe internet nu am gasit nimic.Tot ce am aflat este ca Mojan se concentreaza mai mult pe varianta Pocket Edition pentru smartphone/tableta care in momentul de fata este in varianta alpha.De obicei scriu pe facebook cand apare o versiune noua.

| Daniel2332 a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Ar trebui sa verifici si wiki la minecraft laughing oricum minecraft 1.5.0 apare la sfarsitu lu februarie nu trebuie sa astepti prea multbig grin

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Daniel2332):

Unde vezi tu?! Daca pe forumul oficial MOJANG nu scrie te iei dupa wiki?! Acolo scrie toata lumea. Daca scriu ca apare maine tu inghiti stirea?!

| Daniel2332 a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Da acolo scrie toata lumea dar wikipedia are peste 2000 de admini de incredere care verifica si daca e necesar modifica informatiile postate de altii useri si oricum daca vrei dovada na: http://www.minecraftwiki.net/wiki/Upcoming_features