| Anonymous1997 a întrebat:

Sallz.
De curand mi-am luat un steam si am vazut ca am skill slab si as vrea sa joc putin cu wall pe steam on.
Cine imi poate da un wallfunctionabil si pe steam are fundita.

Răspuns Câştigător
| SQueeZer a răspuns:

Haha, la cati oameni cu steam care joaca cu cod am vazut... Sunt satul :)).
Pe steam nu poti avea Codouri doar in CFG deoarece codurile sunt facute din ALIAS-uri, iar Steam-ul nu le recunoaste:P. Poate te ajuta asta :
http://csloverspro.blogspot.ro/......nload.html Ar trebui sa mearga si pe steam:)

4 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Ti-as putea da dar nu o voi face. In schimb poate te fac sa te razgandesti. Skill-ul se obtine mult mai repede daca joci corect. Daca joci cu wall posibil sa iti maresti skill-ul, dar cand te vei lasa de el va fi ca la inceput ...Si in plus e riscant sa joci cu coduri ca sa nu iti baneze contul de Steamtongue

| Anonymous1997 explică (pentru SQueeZer):

Mane am pot sa fac rost de cate steamuri vreau...Eu vreau doar un wall pe steam...Pt valve am un wall care candmerg pe shift vad prin pereti dar totusi e pe valve si bate la ochi asa pe team esti un om mai de incredere.
Decims orkum macar acum stiu ca exista wall pentru steam

| Anonymous1997 explică (pentru SQueeZer):

Ba lasa-mi pls idu tau de mess sa vb acolo ca am o problema

| SQueeZer a răspuns (pentru Anonymous1997):

Haha, la cati oameni cu steam care joaca cu cod am vazut... Sunt satul :)).
Pe steam nu poti avea Codouri doar in CFG deoarece codurile sunt facute din ALIAS-uri, iar Steam-ul nu le recunoaste:P. Poate te ajuta asta :
http://csloverspro.blogspot.ro/......nload.html Ar trebui sa mearga si pe steam:)

| pOrNoGrAfiq a răspuns:

Mai bine joci counter cu wall fara steam. poti lua ban pe contul de steam