| AllmaGirl a întrebat:

Sallz! Pe facebook, m-am apucat de un joc, Dog Show Friends...si am vazut poze si videoclipuri in care jucatorii au mai multe animale pe un cont. Daca se poate face asa ceva cu adevarat, cum se face?

2 răspunsuri:
| demoliciouss a răspuns:

Nu stiuthinking dar imi place Facebook si Dog Show Friends:X:X

| Fatayou a răspuns:

Pai faci un videoclip cu tine si cu alti cu animale cu ce trebuie pe telefon apoi il descarci p calculator apoi pe internet.raspunde si la intrebarea mea.