| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU!
Am jucat un call of duty mai demult, incepea cu un elicopter care se prabusise si erai si tu in el.
Nu sunt 100% sigur ca era call of duty, dar nu cred ca era medal of honor sau battlefield!
Stiu doar ca jocul incepea cu un elicopter care se prabusise.
Poate stiti voi big grin
Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Pai in niciun call of duty nu incepi jocu intr-un elicopter prabusit doar in call of duty modern warfare 3 incepi jocu ducandul cu targa pe unu ranit de la un elicopter aterizat la doctor. Sunt 99% sigur ca nu intr-un call of duty se intampla chestia asta.
Sper ca am ajutat! Succes.
P.S. Ai incredere in mine sunt un fan inrait de cod. big grin

| N0xEterniS a răspuns (pentru Ady100):

Chiar de call of duty : modern warfare 3 vorbeam. big grin

2 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai in jocul Singularity se intampla sa se prabuseasca un elicopter cand incepi