| Roliii a întrebat:

Salu! am reinstalat windows 7 pe pc,si dupa ce l-am reinstalat nu-mi mai merge minecraft dar inainte mergea,si nu stiu de ce, nu porneste(nu-mi apar erori)Va rog spuneti-mi ce sa fac sa-mi mearga

1 răspuns:
| neagoe123456 a răspuns:

S-ar putea sa nu fie compatibil minecraft sau sa nu-l primeasca windows-ul actual... poate ce-l vechi era alt model...
nu stiu ce sa spun... Da si tu click dreapta si undeva scrie Troubleshoot compatilili sau ceva de genu si dai pe el. poate o sa iti mearga