| MaryanHD a întrebat:

Funda!
Stiti cumva de ce nu porneste MINECRAFT? Am reinstalat si minecraft, si java si nimic. straight face
P.S: Am windows 7. ( Acum aproximativ o luna mergea...) Nu da nicio eroare.

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Instaleaza cele mai noi drivere la placa video, ruleaza minecraft cu run as administrator, poate va merge

| RagnaRDET a răspuns:

Nu iti merge minecraft pentru ca tu nu ai fata de minecraft. Prietene pur si simplu lumea nu te vrea asa cum nici jocurile nu te vor, obisnuieste-te cu aceasta respingere din partea jocurilor deoarece impotriva ta este un complot mondial, pana si parintii tai comploteaza impotriva ta, toata lumea o face, tu trebuie sa mori!

| MaryanHD explică (pentru RagnaRDET):

Jet. Asta e site pentru ajutoare, nu? Am pus o intrebare, daca vrei sa raspunzi si sa ma ajuti bine, daca nu, valea.

| GateOne_Anna_1997 a răspuns:

Poate ca trebuie sa stergi niste aplicatii. Poate ca de aia nu se deschide. Si eu am Minecraft si merge bine. Incearca din nou. Sterge orice ai laptop cu Minecraft si descarca-l din nou! Sper ca te ajuta raspunsul meu!