| maria12340976 a întrebat:

SALU! De ce nu merge metin2 gx? Il deschis scriu id si parola trimisa si mi da nume sau parole gresita, iar pe forum merge sa intru.

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Mikulaş_1996 a răspuns:

Ori schimbi parola ori ati faci alt cont deoarece sau sters ca cand se da upgrade se sterg conturile.Pls FUNDA

1 răspuns:
| LittleBoy01 a răspuns:

Buna,te duci la ei pe site si schimbi parola lor cu parola dorita de tine si dupa o sa mearga ca asa mi s-a intamplat si mie pentru detalii cand intrii in gx ma cheama pH2