| yubaretzul a întrebat:

Salu TPU! As vrea si eu sa imi dati niste moduri tari adica sa mi le spuneti de gta san andreas(ex:gta sacarbon,vip etc.)si poate si un site de unde sa descarc. Daca se poate sa fie,aa nu stiu ce sa spun cu masini tari sa poti sa le tunezi oriunde apasand un butoi, nu stiu sa fie mai special. Dau funda pentru cele mai bune nu cele mai multe(si unudaca imi dati daca imi place dau funda).

3 răspunsuri:
| xOrbitssxboy a răspuns:

Salut. era un site www.gta-jucatori.net
Gasesti acolo dai la downlaods /gta san andreas si gasesti acolo :D Bafta

| yubaretzul explică (pentru xOrbitssxboy):

Dar 'asa' nu stii un mod pentru gta cum ar fi gtaa sa vip mod etc!?