| slusar98 a întrebat:

Salu TPU! lamuriti-ma si pe mine cu placile astea video, vreau sa-mi cumpar o placa video si ma uit si imi srie la descriere 512 mb sau 1 gb ce inseamna aia? memoria placi sau cum? daca vreau sa-mi cumpar o placa trebuie sa ma incadrez dupa acele chestii?

Răspuns Câştigător
| delakpanlaa a răspuns:

Daca ai o placa de 512 mb o sa ti se miste greu jocuriile PC, iar la cea de 1 gb iti garantez ca o sa-ti mearga bec toate, fara sacadari! E mai scumpa aia de 1 gb, dar, cum am mai spus, e mai compatabila pentru jocuri. Daca nu vrei sa te joci jocuri pe el si sa faci treaba sau alte chestii d-astea, ia-ti de 512 mb ca nici aia nu-i foarte rea

1 răspuns:
| cr1571n3l a răspuns:

Adauga idul meu in lista: cr1571n3l si iti explic totul despre placi video...