| DraaaagooooS a întrebat:

Salut aceeasta intrebare este despre metin
daca joci si sti cum se rezolva te rog raspunde happy

Deci am instalat metin2ro ma loghez totul ok pana la caracter
Cand dau start se incarca sa ma bage in joc
si cand se incarca de tot sa ma baga ma scoate
si ma baga la logare acolo unde bagi nume si parola doar ca nu scrie serverul acolo Ci alege serverul si ch.
cine stie cum o pot rezolva sa raspunde :X
DAU funditaAAAAAAAAAAAAAAAA!

2 răspunsuri:
| alexb123 a răspuns:

Nu se poate...si mie imi face exact la fel, e o problema de la ei si asa va face mereu. laughing.Te conectezi prima data, dupa care te scoate la partea cu login, dupa care daca te loghezi a 2-a oara o sa iti mearga perfect happy.

| DraaaagooooS explică (pentru alexb123):

Merge pe dracu. tot asa face intru ffff greu... bag pl n el.