| Th3Li0N a întrebat:

Salut acum 3 ani m-am apucat de metin2 mi-a placut dar am devenit dependent de el nu ma pot lasa de el acum mi-e stricat pc si am laptopul dar pe el nu bag jocuri dar 100% cand voi avea alt pc iar ma voi juca metin2 il urasc si imi place in acelasi timp va rog ajutati-ma as da tot sa scap de dependenta mi-e dor de joc dar nu vrea sa ma apuc iar si am facut un test de dependenta de metin si am 30% dependent daca eu is asa dap altu care are 69% si asa mi greu va rog ajutati-ma cum as putea scapa de dependenta asta oribila ca numa la metin2 imi sta capu va rog! dau vot funda orice ajutati-ma va rog scuze de deranj! am mai pus intrebarea asta si la sanatate dar cel mai bun raspuns va primi funda

1 răspuns:
| DjCage a răspuns:

Indiferent ce iteme ai spargele pe totela fierar, dale gratissterge conte, injuragm sa te baneze! Eu asa am scapat.