| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

Acum cativa ani mi-am achizitionat Grand Theft Auto San Andreas, si de curand mi-am instalat sistemul de operare Windows 7 Ultimate 32-bit. Ieri mi-am instalat jocul cu DVD-ul original si cand sa intru imi intra doar 4 secunde dupa care imi iese, adica nu-mi arata nici trailer-ul de inceput. Ce pot sa fac pentru a-l juca si pe Windows 7 Ultimate 32-bit?

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Instaleaza-ti mai bine Windows XP SP3, problema asta apare de obicei la calculatoarele slabe care nu pot rula acel joc. Cu XP cred o sa-l poti juca.

Bafta!

| Mitrutz_Mitrut_1997 explică (pentru RaduTN):

Am calculator bun! Am gasit problema! Am sters filmuletele din folder-ul movies! Si acum merge! Mersi oricum!