| alexz25 a întrebat:

Salut,aici am nevoie de gameri adevarati laughing nu mai am ce sa ma joc si m-am plictisit,am nevoie de un joc shooter dar nu numai cu oameni si cu extraterestrii/zombii/alti monstrii cu orice, de preferat mai multe optiuni,daca se poate si cateva jocuri horror, ceva apocaliptic dar in acelasi timp cu impuscaturi, sau un rpg cu lupte cu creaturi gen dragon age, PS:am 1 gb ram...
Funda pentru cel care da cele mai frumoase jocuri big grin

Răspuns Câştigător
| DayAfterDay a răspuns:

FPS/RPG: Stalker :Call of Pripyat (e cel mai bun din serie deoarece poti upgrada armele si armurile si se incadreaza perfect)
RPG:The Elder Scrolls : Oblivion(un joc de nota 15 am pretecut peste 40 de ore in el)
Sniper Elite v1: (un FPS extraordinar)
Call of Duty 1, 2, 3
True Crime
Diablo 2 (Un RPG hack'n'slash absolut genial)
DOOM 3 : HORROR FPS foarte frumos jocul
Si cam atat imi vine in minte
NU TI-AM PUS JOCURI CA: CS, GTA SI ALTE JOCURI CUNOSCUTE DE TOATA LUMEA...
Si mai pastreaza niste bani sa-ti faci un upgrade la pc daca vrei sa joci jocuri mai "frumoase"

| alexz25 explică (pentru DayAfterDay):

Am incercat oblivion si mi se pare grozav dar te rog raspunde-mi la o intrebare cum pun itemele stranse, pe mine?, si ce se intampla cand le dau take?

2 răspunsuri:
| alexz25 explică:

Mai astept raspunsuri daca nu mai apar iti dau funda happy