| CristiB93 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.
Unity web player requires DX9 level graphics card. make sure you have graphics card drivers installed

Ce inseamna chestia asta si cum pot sa o rezolv ca sa pot juca jocuri pe pc sau online?

5 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Ai instalat driverele_?

| CristiB93 explică (pentru Gunoi):

Nu. Dar nu stiu ce driver sa instalez?

| Gunoi a răspuns (pentru CristiB93):

Ai un DVD sau CD de la calculator?

| CristiB93 explică (pentru Gunoi):

Nu prea mai am asa ceva.

| Gunoi a răspuns (pentru CristiB93):

Hmm atunci fie ai putea să cauţi un program care să te ajute să descarci driverele fie le cauţi manual uitându-te prin la cum se numeşte graphic card ex Intel HD Graphics... apoi http://www.intel.com/p/en_US/support/idyp şi intri la automatic detection