| Yubareatza a întrebat:

Salut all am si eu o problema cu metinul:
intru in metin ma tine ceva timp nu mult 4-5 sau mai multe minute si mi se blocheaza ingheata imaginea si trebuie sa dau restart la alte jocuri gen cs nu mi se blocheaza straight face care stiti ce ar putea avea funda+ vot va rog ajutati-ma
P.S nu e de la windows l-am reinstalat ieri

3 răspunsuri:
| XxCataGramaxX a răspuns:

Posibil sa nu ai placa video destul de buna...

| Yubareatza explică (pentru XxCataGramaxX):

Mi-a mers de atata timp nu am mai jucat metin de 3 saptamani si acum face asa

| XxCataGramaxX a răspuns (pentru Yubareatza):

Pai si mie mi-a mers metinu floare la ureche si intro zii am vazut ca nu mai merge... ce sa vezi ' placa video era terminata, poate nu neaparat ti s-a intamplat si tie la fel
poate e din alta cauza. probeaza RAMii poate tiii so ars aia. nu stiu ori ce e posibil