| aNdreyu27819 a întrebat:

Salut all, cine stie ce s-a intamplat cu Mijagi-Mj4(e un metin) acum cand scriu mijagi pe Google, imi da Hero metin2....si ala e aiurea, oare s-a inchis Mijagi'u? Astept raspunsuri [dau funda]!

Răspuns Câştigător
| kaz3 a răspuns:

Mijagi metinul acela chinezesc?
daca de ala zici s-a inchis recent si nu se mai deschide au cei responsabili cu siteul probleme financiare
Funda

3 răspunsuri:
| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Vreti sa-mi ziceti q am pierduto p Estrellitalaughing?

| TheProphecy a răspuns:

Salut, o sa iti raspund eu, din moment ce am fost cel mai tare player de pe mijagi-mj4(cel german, nu cum zice kaz3 cu cel chinez -.-'' ), numele meu a fost SuraxDark(sau IroNxFiGhTer, mi l-`am schimbat in timp) Poseydon97 si Zeus97. Acum sa iti zic cum sta treaba : Mijagi-MJ4 s-a inchis pentru totdeauna din cauza unor prbl. tehnice.Nu ai vz ca in ultimult il tinea inchis? Si il deschidea vreo 2-3 -5 min, mai rar si 20-30 min.Si ai pus prbl. de Hero-MJ3 : site-ul Original MIJAGI-MJ4 a fost inchis, mai degraba sters sau vandut. Si a fost luat sau cumparat de un nou Admin, care si-a intitulat un nou metin sub numele de Hero-MJ3. Sper ca ti-am fost de folos!

| Oly4Fun a răspuns (pentru TheProphecy):

Mie da... mai joci mj4 sau cum s-o numi? daca da rasp.