| CrystyTheBest a întrebat:

Salut all!
Cum fac sa ma conectez la internet pe pc? Cablul este bagat in unitate, wirles-ul merge, dar nu se conecteaza automat
PS: Net de la NextGen

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Salut. Fii sigur ca ai instalat driverele de net. Daca vrei sa te conectezi prin wireless asigura-te ca ai WLAN activat pe router-ul tau. Daca este activat si nu merge netul vezi daca ai placa de retea cu wireless in calculator si daca ai instalat corect driverele.

1 răspuns:
| ArchWord a răspuns:

Vrei sa spui ca odata ce i-ai dat drumu' sa si mearga sa nu mai astepti? Pai frate nu ai ce sa-i faci asa merge el, asa-i facut.