| GamerulUnicat a întrebat:

Salut all.In samp pe ce tasta apas sa mi se repare masina automat?

2 răspunsuri:
| ValyC3 a răspuns:

Nu toate servere de samp au repararea masini, daca e server de stunt da, cum ar fi rss, de obicei e tasta '2', de fapt pe toate serverele pe care am jucat era ''2''. Succes

| GamerulUnicat explică (pentru ValyC3):

Ok mersi.Iti dau fundita dar ma ajuti cu inca ceva te rogbig grine unde downloadez samp sa imi mearga fara erori gen runtime sau altceva si sa pot intra in el ca de obicei nu puteam intra in el?