| saster a întrebat:

Salut, am 1 pc cu 2 gb memorie care merge counter strike ff bine, si mi-am luat un nou pc cu 1 gb memorie care nu merge deloc bine counter strike adica nici corsorul nu se misca normal cand vr sa dau "Find Server". Si pe windows 7 si vista mi-a mers, dar cand am bagat windows sp3 nu merge bine. spuneti-mi care e problema... plz (funda).

1 răspuns:
| xSpeedy a răspuns:

Daca ai loat windows sp3 de pe net ori oi fi loat unu incomplet ori ai virusi in calculator ori ai praf in calculator si trebuie dus la curatat ca altfel se misca prost.