| Mihai1127245320493783421 a întrebat:

Salut.

Am achizitionat acum cateva ore jocul rocket league pe steam, dar atunci cand dau launch game imi arata Rocket league-running apoi Rocket league-syncing apoi nu porneste. Tin sa precizez ca am incercat toate metodele pe care le stiam ca sa remediez situatia: reinstall la joc, pornit ca administrator, compatibility shooter, tot...
Daca stie cineva ce as putea face as fi recunoscator
Multumesc.

1 răspuns:
| EusebiuPWN a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar daca nu gasesti o rezolvare sa stii ca poti primi banii inapoi, asta daca n-ai o ora de joc.