| Benirom a întrebat:

Am o nelămurire! Tocmai ce a apărut GTA V gratis le epic games și l-am instalat, mi-am făcut cont și i-am dat launch doar că pirmesc tot timpul eroare și spune "Game launch error. Please try again later. Code:7002.1
Știe careva ce problema are, am tot incercat lucruri precum reinstall și repair dar tot nu funcționează.
Țin să menționez că am minimum de specificații pentru a rula jocul!

2 răspunsuri:
| Saddest a răspuns:

Salut, cauta pe Youtube "rockstar game launcher error" si fa ca in video.

| Alex12Edi a răspuns (pentru Saddest):

Sau ai răbdare o săptămână două.