| sined99 a întrebat:

am achizitionat un laptop Asus x550vc, de unde pot lua driverele necesare? mai ales cel video. precizez ca am windows 7

3 răspunsuri:
| SadBlackAngel a răspuns:

Pe softpedia.com gasesti drivere universale pentru orice pc laptopuri notebucuri pentru windows 7 starter, ultimate, home etc...

| TheEyes a răspuns:

Salut.
Man daca vrei sa le iei de scurta durata... Iale de pe net. Daca vrei pentru timp mai lung, ar fi bine sa iti cumperi un cd cu toate driverele pe el pentru laptop.Nu este chiar asa scump.
Apropo acel CD il vei gasi doar in magazinele de specialitate.
Salut, Bafta!

| Mariancs a răspuns:

Cu programul ''3d chip'' il descarci si il instalez pe pc care nu ai driverele si ti le gaseste el automat dar trebuie sa ai internet