| patrat8888 a întrebat:

Salut.Am auzit de un metin2. Se numeste Metin2 DR. Cum e? Adica faci greu level, bani? Se evolueaza otelul in posedata? Este on? Daca nu este on sau nu este frumos, dati-mi un metin2 in care sa faci bani asa si asa level la fel, sa se evolueze otelul in pose, etc.

Răspuns Câştigător
| vlad0820022 a răspuns:

Salut! Metin2 DR este on, este un server PvM, adica faci bani destul de greu si experienta la fel si este aproape ca Metin2 RO. Otelul se evolueaza in posedata.Calul il faci ca pe RO! Funda?