| TheDarkDragon a întrebat:

Salut.Am auzit zvonuri ca cica anul asta ar aparea jocul Mafia III.Eu am jucat Mafia II, si l-am terminat si cred ca a fost cel mai tare joc pe care l-am jucat.As vrea foarte mult sa apara si un al trei-lea joc, voi nu?

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Sigur apare pentru ca au un fanbase destul de mare cred, joaca si sleeping dogs probabil unul dintre cele mai bune jocuri open world, sincer imi pare mai bine legat decat watch dogs

| TheDarkDragon explică (pentru DimLight):

Poate incerc sleeping dogs, ca watch dogs nu mere, ca am win 32, nu 64...

| digital7shady a răspuns:

Da, jocul chiar promite o urmare, dupa finalul cu masinile. (la capitolul poveste mi s-a parut mai bine Mafia 1) Si da, apare in 2014;) Info: http://www.onlysp.com/what-we-hope-to-see-in-mafia-iii/

| TheDarkDragon explică (pentru digital7shady):

Azi am terminat jocul, si finalul m-a lasat masca....Tot nu imi vine sa cred ca Joe o murit laughing