| Desteptu98 a întrebat:

Am avut 2 salvari pe minecraft single player una cu numele de ex : "x" si una "x 2 " adica acelasi nume dar a 2 a cu 2 la urma. din greseala am sters-o pe cea buna. o mai pot gasi undeva crying(

Răspuns Câştigător
| aLeXFotballClub a răspuns:

DIn pacate nu ai ce face.De obicei cand o stertgi iti va sterge salvarile din %appdata% De ex. X 2. Daca nu e asa verifica in in folderul de instalare daca mai este salvata lumea! FUNDA?

2 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Exista cos de reciclare in calculator. Recyle Bin.

| Desteptu98 explică (pentru TiberiuFasole):

Am verificat inainte sa pun intrebare pe Tpu..nu e nimic in Recycle Bin