| daryusborodi a întrebat:

Salut.Am avut windows xp professional si am vrut sa mi instalez vindows 7. Un prieten mi a zis ca il face el, mi l-a facut doar ca acum cand aprind calculatorul ma intreaba pe ce windows sa intru pe cel vechi sau cel nou.Doar ca scrie pe engleza.Intrebarea mea e cum as putea sa sterg windowsul vechi? Primul raspuns corect primeste

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ti l a instalat bine, cea mai buna varianta e sa reinstalezi wind 7 si sa formatezi respectiva partitie

| lpavel a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows-ul si trebuie sa reformatezi altfel va fi tot asa!

| daryusborodi explică (pentru lpavel):

Ce inseamna sa reformatez?

| lpavel a răspuns (pentru daryusborodi):

Adica sa stergi tot din partitia in care instalezi windows-ul!