| LeonardRe a întrebat:

Salut am comandat de pe www.flanco.ro jocul dead space 2 cu 30 de lei si am dat pe comanda scrie tot numarul tot da la situatie scrie se proceseaza ce insamna asta ca e pe drum sau ca aia trebuie sa vada si sal tirmita pe ala si aba atunci scrie alta situatie explicati-mi plz logickue funda

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Il poti lua de la Altex cu 35 lei.
Altex este cel mai bun magazin de jocuri, filme, Tv, console, etc.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Aia trebuie stabili valideze comanda, au sunat să validezi comanda?

| LeonardRe explică (pentru adrianbestboy98):

NU

| LeonardRe explică (pentru adrianbestboy98):

Deci pana nu sune sa valideze nu imi trimite nu?

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru LeonardRe):

Da exact, cum ai dat comandă prin poştă sau fan curier?

| LeonardRe explică (pentru adrianbestboy98):

Livrare la Domiciuliu si sambata am primit acum un mail ca a fost preluata comanda deci ar trebui sa astept sa ma sune sau ala e pe dreum aici?