| unromantraditional a întrebat:

Am cs 1. 6, dar am facut ceva acolo la grafica si acum cand il pornesc imi apare numai negru pe ecran, chiar daca il dezinstalez(chiar si din control panel) si il instalez inapoi tot negru apare, ziceti-mi cum il rezolv va rog big grinbig grin

4 răspunsuri:
| dragonslep a răspuns:

Ma baete tu daca ai fucat online ai fi primit ceva de la admin si cine stie ce ti-a facut el

| unromantraditional explică (pentru dragonslep):

Nu ma, n-am jucat online...

| dragonslep a răspuns:

Atunci ori ai pc cam rau ori nu stiu ce are eu in general

| unromantraditional explică (pentru dragonslep):

laughing frate, daca iti zic ca a mers inainte, doar fratemiu a jucat 2 ani cs pe acelasi pc laughing