| iVortex a întrebat:

Salut, am cs 1.6 si de fiecare data cand intru pe un server, se blocheaza 3-4 secunde, isi revine 2 secunde, iar se blocheaza si tot asa. Folosesc no-steam, l-am reinstalat de peste 5 ori, am incercat si alte modele/versiuni de cs 1.6. Am windows 8.1 dar pe Windows 7 imi mergea bine fara sa se blocheze. Eu nu cred ca e de la rami, placa video, si altele daca pe Windows 7 imi mergea bine. Fara comentarii aiurea, folosesc un PC mai praf si nu am ce ma juca pana imi vine celalalt din service.

Răspuns Câştigător
| escapegoatxd a răspuns:

Exact asta patesc eu cu Windows 7, mie imi mergea ok pe Wxp.
Reinstaleaza 7 din nou, este singura solutie.

1 răspuns:
| Adrian926a a răspuns:

Windows 8 e *** nu recomand, ia-ti windows xp, 7 sau 10 astea sunt cele mai bune happy eu cred ca de la hard drive se blocheaza