| anonim_4396 a întrebat:

am cumparat azi o tableta Ainol Novo 7 Basic, dar nu stiu cum sa activez internetu prin Wi-Fi(unde apare acolo am dat pe ON, dar tot nu merge), si as mai avea o intrebare...cand se incarca se aprinde ceva la ea?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cred ca ai manual la ea care sa iti explice chestia cu incarcarea. Legat de WiFi... ai un router wireless prin preajma?

| DeathIncarnate a răspuns:

Manualu e in chineza, si am si un router in preajma dar nu stiu mai departe ce sa fac...