| JohnRamone a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre tableta android Ainol Novo 7 Legend? Merita sa o cumpar? Are cineva,si e multumit de ea? Imi place cum arata si ma aranjeaza pretul, dar nu stiu cat de buna e.

2 răspunsuri:
| Pogonici a răspuns:

Am e o mare greseala sa o cumperi nu prea merge bine, aspectul ei este foarte frumos dar ea nu e prea buna Plizz nu cumpara asa ceva am cumparato eu si am luat teapa si acum vreau sa o vand pe 100 de lei nu e buna de nimic e prafff

| JohnRamone explică (pentru Pogonici):

Hm..asta ma ingrijoreaza.