| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un cont de la un tip(social club cu GTA 5). Am mutat contul pe emailul meu. Am schimbat parola, am scos tot ce avea el de la affiliat. Acum nu mai ma lasa sa ma conectez pe cont, zice ca combinatia este gresita + pe email nu trimite email de verificare... Mai am ce sa fac?

1 răspuns:
| aniani1 a răspuns:

Nu prea, pentru ca de obicei, la crearea unui cont se face o parola de recuperare, care nu cred ca se schimba, iar el stiind parola, ti-a furat contul.