| LgSerioux a întrebat:

am descarcat o aplicatie si cand o pornesc imi arata intr-o fereastra : "\?\C:\Users\Windows\system.exe" cannot start or run due to incompatibility with 64-bit versions of Windows. Please contact the software vendor to ask if a 64-bit Windows compatible version is available."
Cum o rezolv?
Vot + Funda!
PS :scuze de categorie

2 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Acolo scrie"64-bit" adica nu e compatibil cu windows-ul tau care e de 64-bit
singura solutie e sa reinstalezi windows-ul dar in loc de 64. bifezi 32 sau 82
Bafta!

| LgSerioux explică:

Alta solutie nu ar exista? un program sau ceva?