| Neleptcu_Andrei_1993 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul meu de 1 saptamana imi apare o eroare:
"Unsupported 16-bit Application

The program or feature "\?\C:\Win\3.exe" cannot start or run due to incompatibility with 64-bit versions of Windows. Please contact the software vendor to ask if a 64-bit Windows compatible version is aviable"

Tin sa amintesc ca am incercat sa apas butonul "x" si butonul "OK" dar imi aparea aceeasi eroare doar era schimbat din "\?\C:\Win\3.exe" in "\?\C:\Win\4.exe" "\?\C:\Win\5.exe" etc.

Am incercat:
Sa merg in locatia C:\Win si sa sterg toate (1, 2,3,,, 100,,, n).exe documentele, nu a mers, am incercat sa creez un document cu extensia.exe si sa il numesc 1 2 3... mai de parte dar nu a functionat
Am contactat un profesor de informatica si mi-a zis ca trebuie reinstalat windows-ul, am multe date importante jocuri de marimi mari si nu imi permit sa cumpar cine stie ce stick-uri mari sau memorii externe.

Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Am mai auzit de asta la cineva si pana la urma s-a dovedit a fi un virus. Incearca sa-l cureti cu Avast. N-ar trebui sa ai niciun executabil numit 1, 2, 3, etc in C:\Win