| PINTI a întrebat:

Salut.am descarcat smackdown vs raw 2010(rar) si cand vreau sa il fac cu winrar imi cere o parola. dace cineva stie cum se poate rezolva sa imi spuna.parola nu o am apropo.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Numai cel care a incarcat pachul cu jocul stie parola! Daca nu este pe pagina de unde ai facut descarcarea inseamna ca este o minciuna! Adica ai descarcat altceva! Daca nu te descurci lasa-mi un mesaj privat si iti dau alt pach fara parola, chiar si pentru 2011 (ultimul)->WWE Smackdown vs RAW 2011 - Convertit pentru PC
Bafta!

| Florynes a răspuns (pentru neluL):

Salut am vazut intr-un raspuns de al tau ca ai jocul wwe svr 2011 pentru pc poti sa imi dai si mie siteul te rog frumos? mersi

| neluL a răspuns (pentru Florynes):

Nu mai sunt bune linkurile de descarcare! Astept alte linkuri.

| alexfunjohncena a răspuns (pentru neluL):

Sall
Ami poti da si mie patchul te rog? Si chiar merge pe pc fara emulator?

6 răspunsuri:
| Iulian_Alexandru_1994 a răspuns:

Unde gasesc parola rar la samck down vs raw 2010

| Florynes a răspuns (pentru Iulian_Alexandru_1994):

Parola este the wreek room

| Florynes a răspuns (pentru Iulian_Alexandru_1994):

Scuze uite asta e parola thewreckroom