| Floris96 a întrebat:

Am douo laptopuri packard bell easynote (unu SJ51 si unu Mfg ...Nu mi se aprinde ecranul la ele. Pornesc dar ecranul sta negru din ce cauza o fi? Daca aveti idee ajutati-ma va rog.

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Poate au fost setate sa afiseze pe un port extern cum ar fi VGA si HDMI. Leaga un TV la ele sa vezi daca o sa mearga.

| Floris96 explică (pentru Zangetsu):

Am incercat dar nu este din cauza aceasta sad

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Ledul care aprinde ecranul este ars, trebuie sa mergi la un service de pc-uri sa iti repare aceasta chestie!
Costul unui led are diferente de pret in functie de marca pe care o detii!
Mai multe aflii in service! Funda

| Floris96 explică (pentru Darius_Ionescu_1993):

Un pret maxim? marca scrie mai sus!