| Andra200002 a întrebat:

Salut,am facut un cont de steam si nu pot sa adaug nici un prieten,stiti cumva cum as putea face, din cate am inteles chiar daca cumpar un joc tot nu ma lasa.

6 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Trebuie sa bagi 5 euro in steam si apoi poti sa adaugi prieteni si tot ce vrei.

| Andra200002 explică (pentru AlexDFY):

Nu exista si alte metode? trebuie neaparat sa bag 5 euro?

| Alcatraz96 a răspuns (pentru Andra200002):

Da, trebuie. Totusi poti sa fi adaugat de altii. Cand esti in joc, cere-i sa te adauge el pe tine.

| AlexDFY a răspuns (pentru Andra200002):

Doar daca ai jocuri din care sa castigi skinuri, pana faci 5 euro, si cumperi un joc, dar ca sa faci asta, trebuie sa fi cumparat jocul, deci nu poti.
Cel mai usor e sa mergi la un punct paysafe, bagi 25 de lei, iti da un bon, cu un cod pe el, si apoi il bagi in steam.

| Andra200002 explică (pentru AlexDFY):

Am cs go, cum pot castia skinuri?

| AlexDFY a răspuns (pentru Andra200002):

Trebuie sa joci, o data la 3 nivele facute, primesti un drop (skin) care nu e foarte scump, dar cu timpul se aduna, si poate iti pica ultima cutie aparuta, care e putin mai scumpa, apoi, poti sa bagi la pariuri, si daca ai noroc sa obtii ceva bun, sau, poti sa le vinzi pe community market.
Dar, ca sa castigi skinuri, trebuie sa joci cat mai mult. Daca iti pica mai multe skinuri ieftine, le poti combina intre ele, si daca ai noroc, iti pica ceva mai bun, trebuie sa ai rabdare.